Bądź bliżej
natury

zadbaj o swój odpoczynek

rekin fol-tech

 

 

 

Do budowy oczek wodnych
wykorzystujemy folię Plavil

Jest ona niezwykle plastyczna i wytrzymała. Produkty tego producenta stosuje się nawet w przemyśle motoryzacyjnym i wojskowym. Stosując takie materiały, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość naszych prac.


Wykonamy:

- oczko wodne
- kaskadę, strumień
- ogród wodny
- staw kąpielowy
- fontannę ogrodową

15

Korzystając z naszej strony internetowej, dowiecie się także, jak powinna wyglądać pielęgnacja oczka wodnego. Pragniemy wspierać każdego klienta, decydującego się na zbudowanie zbiornika wodnego naszą wiedzą oraz doświadczeniem, nie tylko w bezpośrednim kontakcie z nami. Nie chcemy, byście po wykonaniu prac, zapominali o naszej firmie, dlatego przygotowaliśmy porady, które przydadzą się już podczas użytkowania naszych obiektów. Pielęgnacja oczka wodnego wymaga czasu i uwagi, dlatego korzystnie jest poradzić się kogoś, kto zna się na tym najlepiej.


Fontanny ogrodowe, stawy kąpielowe i oczka wodne coraz częściej goszczą w przydomowej przestrzeni. Stanowią urokliwy element dekoracyjny miejsc, w których tak chętnie wypoczywamy i relaksujemy się. Dają nam kontakt z przyrodą, wodą, roślinami i rybami. Pozwalają też na dokonanie aranżacji ogródka w sposób nietuzinkowy, oddający charakter jego właściciela. Można je wystylizować na jezioro lub basen, czy staw kąpielowy.

budowa oczka wodnego

Nawet niewielki ogródek można wzbogacić w oczko wodne,
które stanie się dekoracją ogrodu.
Woda w ogrodzie nawilży powietrze i przyniesie orzeźwiającą świeżość w upalne dni.Pomożemy Państwu stworzyć wymarzoną przestrzeń wokół swojego domu lub jakiegokolwiek innego miejsca. Nieważne, czy jest to budowa stawu, fontanny, czy oczka – możecie Państwo liczyć na nasze fachowe usługi. Wiemy, jak ważne jest mieć miejsce atrakcyjne dla oka, w którym można poczuć się komfortowo i zrelaksować, dlatego rozumiemy Państwa potrzeby.

11

Budowa fontanny, stawu lub innych zbiorników wodnych w ogrodach oraz innych przestrzeniach jest trudną pracą, w której warto postawić na ekspertów. Wymaga odpowiedniego przygotowania, właściwych materiałów i ludzi, którzy wiedzą, jak upiększyć Państwa ogród.


Takim wyborem jest nasza firma, dlatego zachęcamy, byście zapoznali się Państwo z naszą ofertą. Czekamy na każdy telefon, mail lub wizytę w naszej firmie – zapraszamy.