Bądź bliżej natury

zadbaj o swój odpoczynek

Oczka wodne

Nawet niewielki ogródek można wzbogacić w oczko wodne, które stanie się dekoracją ogrodu. Woda w ogrodzie nawilży powietrze i przyniesie orzeźwiającą świeżość w upalne dni.

Fontanny ogrodowe,
stawy kąpielowe
i oczka wodne

coraz częściej goszczą w przydomowej przestrzeni. Stanowią urokliwy element dekoracyjny miejsc, w których tak chętnie wypoczywamy i relaksujemy się. Dają nam kontakt z przyrodą, wodą, roślinami i rybami. Pozwalają też na dokonanie aranżacji ogródka w sposób nietuzinkowy, oddający charakter jego właściciela. Można je wystylizować na jezioro lub basen, czy staw kąpielowy.

Roślinność

Woda

Filtracja

Do budowy oczek wodnych wykorzystujemy folię Plavil

Jest ona niezwykle plastyczna i wytrzymała. Produkty tego producenta stosuje się nawet w przemyśle motoryzacyjnym i wojskowym. Stosując takie materiały, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość naszych prac.

Wspieramy

Korzystając z naszej strony internetowej, dowiecie się także, jak powinna wyglądać pielęgnacja oczka wodnego. Pragniemy wspierać każdego klienta, decydującego się na zbudowanie zbiornika wodnego naszą wiedzą oraz doświadczeniem, nie tylko w bezpośrednim kontakcie z nami.

W zakładce "Dla Klienta", przygotowaliśmy porady, które przydadzą się już podczas użytkowania naszych obiektów. Pielęgnacja oczka wodnego wymaga czasu i uwagi, dlatego korzystnie jest poradzić się kogoś, kto zna się na tym najlepiej.

Pomożemy Państwu

stworzyć wymarzoną przestrzeń wokół swojego domu lub jakiegokolwiek innego miejsca. Nieważne, czy jest to budowa stawu, fontanny, czy oczka – możecie Państwo liczyć na nasze fachowe usługi. Wiemy, jak ważne jest mieć miejsce atrakcyjne dla oka, w którym można poczuć się komfortowo i zrelaksować, dlatego rozumiemy Państwa potrzeby.

Bez eksperymentów

Budowa fontanny, stawu lub innych zbiorników wodnych w ogrodach oraz innych przestrzeniach jest trudną pracą, w której warto postawić na ekspertów. Wymaga odpowiedniego przygotowania, właściwych materiałów i ludzi, którzy wiedzą, jak upiększyć Państwa ogród.
Takim wyborem jest nasza firma, dlatego zachęcamy, byście zapoznali się Państwo z naszą ofertą.

Czekamy na każdy telefon, mail
lub wizytę w naszej firmie – zapraszamy.