Stawy kąpielowe

Decydując się na budowę stawu kąpielowego, należy pamiętać o jego prawidłowej izolacji. Nie chcemy przecież, żeby do wody przenikały substancje z okolicznej gleby, owady lub inne czynniki, które mogą zanieczyszczać obiekt. Dlatego też naszym Klientom oferujemy jedynie sprawdzone produkty, których skuteczność i trwałość gwarantujemy jako producent, dostarczając odpowiednie dokumenty i certyfikaty.

Wykorzystywane przez nas folie i filtry doskonalimy od wielu lat naszej działalności, możemy zapewnić, że są jednymi z najlepszych na rynku. Na tak podstawowym tworzywie stawu kąpielowego nie należy oszczędzać, ponieważ tylko ono powoduje, że budowa stawu kąpielowego jest bezproblemowa, a późniejsze korzystanie z niego bezpieczne i przyjemne.

Staw kąpielowy to specyficzny rodzaj akwenu. Musi być nie tylko poprawnie wykonany, ale też spełniać najwyższe standardy czystości. Stojąca woda jest potencjalnym miejscem rozwoju wielu bakterii, które mogą stanowić zagrożenie dla człowieka. Prawidłowa pielęgnacja i troska o stan to niezbędny element, decydujący o spełnieniu przez staw kąpielowy swojej funkcji. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom doradztwo i pomoc w tych czynnościach.